Підбір фарби

Увійти

Забули свій пароль?

Зіпсовані стіни скасовуються! замовляйте діагностику від експерта

Власникам інтер'єру

Вирішатор: нова послуга для дизайнерів, малярів та власників приміщень

Ремонт – довготривалий процес, який може готувати сюрпризи та непередбачувані ситуації.

КОЛИ ЩОСЬ ПІШЛО НЕ ТАК – НА ДОПОМОГУ ПРИХОДИТЬ ВИРІШАТОР.

Компанія Benjamin Moore обирає довгострокову співпрацю з дизайнерами, архітекторами та фахівцями зі сфери ремонту і будівництва. Саме тому наші експерти пропонують вам свою підтримку на всіх етапах фарбування: від підготовки поверхні до нанесення фінішу.
Якщо ваша команда малярів в ході роботи з фарбами стикнулася зі складними ситуаціями, ви можете замовити послугу «Вирішатор», до якої входить:

  • 2 виїзди провідного експерта Benjamin Moore на ваш об’єкт (тривалість зустрічі до 2 годин);
  • Діагностика ситуації на місці;
  • Консультація та супровід вашої команди малярів для розв’язання задачі;
  • Експертний висновок фахівця.

За статистикою, до 80% проблемних ситуацій при фарбуванні виникає через нехтування рекомендаціями з підготовки поверхні до фарбування або неправильну підготовку. Сюди можна віднести конфлікт допоміжних матеріалів, неправильне вирівнювання поверхні, недотримання поетапності нанесення стартових та фінішних матеріалів, а також неправильну роботу з самою фарбою.

Кожен з описаних пунктів може стати причиною незадовільного результату фарбування. Тож поганий результат – це не просто зіпсована репутація маляра, але й болючий удар по кошторису вашого ремонту.
Цікаво, що інтер’єрні фарби європейського та американського виробництва мають різні вимоги до нанесення та підготовки поверхні, і не всі навіть досвідчені спеціалісти знають про це.

Команда експертів Benjamin Moore бере на себе заочну консультацію ваших майстрів, і в разі необхідності – виїзд на об’єкт та складання покрокового плану для досягнення якісного результату фарбування продукцією Benjamin Moore.

Наразі послуга виїзду доступна в м.Київ, заочна консультація по всій Україні.

Ціну замовлення послуги «Вирішатор» та деталі уточнюйте у наших консультантів:
+38 067 385 87 74
+38 098 651 44 67