Підбір фарби

Увійти

Забули свій пароль?

Сертифікати безпеки

Сертифікати безпеки

Безпеку продукції Benjamin Moore гарантує міжнародна сертифікація

Продукція Benjamin Moore має низку міжнародних сертифікатів від незалежних експертних організацій та спілок.

Як відомо, американські стандарти якості – одні з найвищих та найбільш вимогливих по всьому світі. Бренд регулярно оновлює свої позиції в списку учасників сертифікації та в різних рейтингах, що, безумовно, свідчить про суворий контроль якості і відповідність жорстким вимогам європейських й американських комісій.

Сертифікати Benjamin Moore:

  • The U.S. Green Building Council (USGBC) Рада з екологічного будівництва США (USGBC). Приватна неприбуткова організація, яка сприяє екологічності будівлі, завдяки рейтинговій системі присудження балів.
  • LEED: програма-рейтинг, яка забезпечує сторонню перевірку зелених будівель, а також матеріалів та будівельного обладнання.
  • Green Seal є некомерційною організацією з розробки екологічних стандартів та сертифікації. Сертифікація заснована на критеріях ефективності, здоров'я та стійкості. Враховує такі фактори як: видобуток, виробництво, використання та повторне використання або утилізація сировини.
  • The Cradle to Cradle Certified ™ Product Standard враховує якість матеріалів, повторне використання матеріалів, поновлювані джерела енергії й управління викидами вуглецю, а також аналізує раціональне використання води і рівень соціальної відповідальності виробників.
  • AAFA: Американський фонд астми і алергії, некомерційна організація, що займається пошуком ліків від астми, харчової алергії і боротьбою з ними. Місія AAFA інформувати громадськість про ці захворювання і відзначати безпечну для астматиків та алергіків продукцію.

Інтер'єрні фарби Benjamin Moore — це безпечний екологічний продукт на всіх етапах використання: від нанесення до експлуатації.

Соціальна відповідальність

Комплексна система управління навколишнім середовищем в компанії Бенджамін Мур поширюється на весь життєвий цикл розробки, тестування, виробництва та утилізації продукції.

Ми контролюємо споживанням енергії та води, викиди в атмосферу та утворення відходів. Все для того, щоб наші потужності працювали максимально ефективно й усвідомлено відносно екологічної ситуації у світі. У 2020 році компанія приєдналася до програми зі зменшення шкідливих викидів у навколишнє середовище.

Бенджамін Мур відданий своїм клієнтам, дилерам і співробітникам — забезпечуємо продукцію найвищої якості та захищаємо робочі місця.

Корпорація інвестує у зменшення впливу виробництва на планету, забезпечуючи безпеку та добробут наших співробітників; та покращення життя як всередині, так і поза межами компанії.

Щороку корпорація проводить сотні волонтерських годин, бере участь у благочинних проєктах та дарує тисячі галонів фарби для збереження історичних пам’яток й підтримки соціально важливих закладів по всьому світу.