Гігієна довкілля та інформація з техніки безпеки:

Використовуйте фарбу лише в добре вентильованому приміщенні. Не вдихайте пари, розпилений туман або шліфувальний пил. Переконайтеся, що під час нанесення та висихання до приміщення надходить свіже повітря. Уникати потрапляння в очі і тривалого або повторного контакту зі шкірою.

Вдягнувши респіратор, затверджений NIOSH, убезпечте себе від впливу розпиленого туману та пилу при розпилюванні під час нанесення, шліфування та очищення. Використовуйте респіратор згідно з інструкцією виробника. Після кожного використання щільно закривайте банку. Після роботи ретельно вимийте руки.

ПЕРША ДОПОМОГА: При потраплянні в очі негайно промийте їх великою кількістю води протягом принаймні 15 хвилин; при потрапляння на шкіру промийте її водою з милом. Якщо симптоми не проходять, зверніться до лікаря. Якщо у вас утруднене дихання, вийдіть на свіже повітря. Якщо самопочуття не покращується, негайно зверніться до лікаря. У РАЗІ РОЗЛИВУ —просушити інертним матеріалом та утилізувати, як зазначено в розділі «Очищення».

ЗБЕРІГАТИ В НЕДОСТУПНОМУ ДЛЯ ДІТЕЙ МІСЦІ! БЕРЕГТИ ВІД ЗАМЕРЗАННЯ!

ВИКОРИСТАЙТЕ УВЕСЬ ВМІСТ БАНКИ АБО УТИЛІЗУЙТЕ НАЛЕЖНИМ ЧИНОМ. Сухі порожні банки можна утилізувати згідно з програмою утилізації тари.

Ознайомитись з детальними техкартами по кожній лінійці фарби ви зможете в технічному розділі.

Підготовка поверхні під фарбування, має бути виконана згідно стандартів Q3-Q4 підготовки поверхні перед фарбуванням.

ПОВНА ЕКСПЛУАТАЦІЯ ПОВЕРХНІ ЧЕРЕЗ 14 ДНІВ ПІСЛЯ ФАРБУВАННЯ.

Очищення фарбованої поверхні за допомогою теплої води з милом.

Фарбування виконується, як правило, в один шар праймера (ґрунт-фарби) (Sure Seal ™ Latex Primer Sealer 027-00, Super Hide Latex primer 354-00, Fresh Start Acrylic Primer 023-00, 046-00, 046-01) і один або два шари фарби, в залежності від кольору, після того, як пропитка глибокого проникнення (напр. Тіфенгрунд) повністю ввібралася і просохла. Другий шар фарби можна наносити тільки після того, як перший остаточно просох. Краще це робити через добу. Після того, як другий шар фарби висох, можна попередньо оцінити якість фарбування. В разі виникнення питань просимо контактувати з технологом.

Технолог 067 385 87 74 Олексій; 063 631 49 33 Юрій.