Ви повинні бути старше 18 років, щоб купувати товари на нашому веб-сайті.

Всі товари на нашому сайті доступні в залежності від наявності. Після розміщення замовлення ви отримаєте автоматичну відповідь. Ми перевіримо наявність на складі і підтвердимо ваше замовлення. У повідомленні або листі ми також опишемо умови доставки.

Якщо з будь-якої причини ми не зможемо надати вам необхідний Продукт, ми повідомимо вам про це електронною поштою або телефоном, і не оброблятимемо ваше замовлення. Ми залишаємо за собою право запропонувати вам альтернативні продукти, наприклад, такого ж кольору і блиску. Про будь-які пропоновані зміни у вашому замовленні буде повідомлено по електронній пошті або телефоном, і ви зможете прийняти або відхилити нашу пропозицію заміни. Якщо ви відмовитеся, ми повернемо вам повну суму в найкоротші терміни.

Зверніть увагу, що наш продукт Color Swatch/Підбор кольору призначений виключно для позначення кольору і не відображає якість самого продукту, який ви в кінцевому підсумку купуєте, з точки зору блиску і / або характеристик продукту.

Ми залишаємо за собою право час від часу змінювати наші ціни, але такі зміни цін не будуть застосовуватися до замовлень, підтверджених нами за допомогою електронного листа. Ми залишаємо за собою право відмовити в прийнятті будь-якого замовлення, якщо є суттєва помилка в описі товарів або у заявленій ціні.

Ціна на нашу продукцію не включає доставку. Ціни на доставку вказані в розділі «Інформація про доставку».

Оплата за товар здійснюється в гривнях за курсом валюти на момент платежу.

Тонована фарба обміну та поверненню не підлягає.

Тонування фарби відбувається лише після 100% оплати. Тонування здійснюється від 1 до 5 робочих днів. Детальну інформацію уточнюйте у вашого менеджера.

Оплата товару здійснюється:

  • переказ на IBAN ФОП
  • у безготівковій формі (безготівковий рахунок з ТОВ)
  • у готівковій формі (оплата в касі магазину)
  • за допомогою платіжної картки (термінал оплата в касі магазину)

Відправка вам цього повідомлення з підтвердженням означає укладення угоди між вами і нами.