Підбір фарби

Увійти

Забули свій пароль?

Про нас

Відкрийте для себе основні етапи в історії Benjamin Moore.

Image
Історія бренду Benjamin Moore 

Компанію Benjamin Moore було засновано в 1883 році. Засновником компанії був молодий ентузіаст Бенжамін Мур, який щойно переїхав з Ірландії до Брукліна штат Нью-Йорк.

Компанію Бенжамін заснував разом зі своїм братом Вільямом. Брати почали випускати продукцію під назвою Calsom Finish: покриття для стін і стелі. Нічого нового чи революційного в цій продукції не було; на той час досить багато фірм випускали аналогічний товар. Однак вже за півроку після початку роботи стало зрозуміло, що споживачі надають перевагу продукції від «Benjamin Moore & Co.». А ще через 3 місяці, у зв’язку з великим попитом на продукцію, компанія розширилась.

Вже в перший рік роботи компанія почала отримувати прибуток, зарекомендувавши себе як виробник високоякісних лакофарбових матеріалів. За деякий час було створено «Корпорацію Нью Джерсі», яка існує і по сьогодні, а в 20-х роках фірма переїхала до Нью-Арку, штат Нью-Джерсі.

Згодом компанія почала створювати інноваційне матове покриття, яке добре милося та не містило у складі свинець. Після Другої Світової війни, в період нових відкриттів та науково-технічної революції, компанія почала розвиватися стрімкими рухами. 

Вже понад 100 років компанія «Benjamin Moore & Co.» і декілька поколінь працівників докладають зусиль, щоб підтримувати репутацію світового лідера у  виробництві лакофарбової продукції.

Сьогодні  «Benjamin Moore & Co.» – це понад 20 заводів у США, Канаді, Новій Зеландії та Греції, а також дослідницький центр із вивчення та створення нової лакофарбової продукції. Головний офіс знаходиться в Монтивілі, штат Нью-Джерсі.

Екологічність фарби Benjamin Moore

Задовго до того, як рух «зелених» заговорив про необхідність захисту навколишнього середовища і в різних країнах для цього були створені відповідні державні органи, компанія «Benjamin Moore & Co.» виступила з пропозицією до інших виробників про зменшення або уникнення вмісту летючих органічних сполук в лакофарбовій продукції. Слова звернення  були прикріплені ділом. В 1968 році на заводах компанії було виключено використання свинцю – за 10 років до того  як цю заборону запровадили на державному рівні.

У 1970 році компанія відмовилась від використання ртуті для виробництва фарб для внутрішнього застосування, за 20 років до того як це було офіційно заборонено.

Потім компанія перестала використовувати ртуть у фарбах, призначених  для морилок та зовнішніх робіт. 

Одним словом, компанія «Benjamin Moore & Co.» уже багато років поспіль керується своїми власними внутрішніми стандартам, націленими на екологічну чистоту. І ці стандарти, як правило, жорсткіші, ніж державні стандарти.

Сьогодні рідкі відходи від виробництва алкідних та латексних фарб утилізуються, а упаковки з паперу і дерева та банки з-під фарби – перероблюються.

«Benjamin Moore & Co.» продовжує виробляти якісну продукцію, гарантуючи безпеку продукції та її відповідність найвимогливішим екологічним стандартам! Це довгострокова та добровільна умова перед оточуючим середовищем та людьми, що купують продукцію компанії.

Якість продукції Benjamin Moore

Другий не менш важливий для «Benjamin Moore & Co.» принцип,  яким ми керуємося у своїй роботи – це якість. Компанія завжди використовувала високоякісні компоненти власного виробництва. Підтвердженням свідчить той факт, що інші виробники лакофарбової продукції закуповують компоненти компанії «Benjamin Moore & Co.» для власного виробництва.

Крім того, вся продукція компанії піддається суворим науковим тестам та багаторічним випробуванням. За цей процес відповідає понад 150 хіміків, інженерів і технологів, які розробляють й тестують нову продукцію.

Технічний персонал працює в 10-ти лабораторіях компанії, розташованих на території 7400 м² технічного і адміністративного центра у Фландерзе, Нью-Джерсі. Кожна лабораторія обладнана найновітнішим обладнанням, проводить експертизи в певній галузі.

Разом вони розробляють формули всіх фарб «Benjamin Moore & Co.». Кожна лабораторія співпрацює із заводами і маркетинговим відділом «Benjamin Moore & Co.» для розробки продукції, яка буде задовольняти попит на професійному, комерційному, індустріальному та домашньому ринках.

Питанням кольору і тонування займаються 3 лабораторії. 

Тестування фарби на полігонах

Крім лабораторій продукція «Benjamin Moore & Co.» перевіряється на «випробувальних фермах» компанії. Це відкриті майданчики із виставленими на них зразками з різних матеріалів, покритих продукцією компанії.

«Ферми» розташовані у різних кліматичних поясах (в т.ч. Канаді), що дозволяє всебічно вивчити те чи інше покриття та його реакцію на різні кліматичні умови і вплив навколишнього середовища. Такі дослідження  можуть тривати до 15 років! Саме за результатами цих багаторічних досліджень технологи компанії вибудовують свої формули для подальшого вдосконалення продукції та прогнозування гарантійних термінів експлуатації.

Авторитет технічного центру компанії «Benjamin Moore & Co.» настільки високий, що інші виробники лакофарбової продукції, які навіть мають власні лабораторії, часто розміщують тут замовлення на проведення досліджень і вирішення конкретного завдання.