Підбір фарби

Увійти

Забули свій пароль?

Праймер vs ґрунт: чи є різниця?

Малярам

Часто праймери для фарби називають ґрунтом і вважають, що це – одне і те саме. Не можемо говорити за всіх виробників будматеріалів, але праймери Benjamin Moore мають кілька відмінностей від звичайних ґрунтів.

Але давайте спочатку розберемось із тим, що їх об’єднує. Спільними між ґрунтом і праймером Benjamin Moore є кілька основних задач:

  • ізоляція стіни;
  • покращення адгезії («зчиплюванність» з поверхнею);
  • сприяння рівномірному поглинанню фарби.

Ключовим є розбіжність у складі речовини. Ґрунти різних виробників відрізняються за своїми характеристиками і призначенням. Праймер Benjamin Moore – це фактично фарба-ґрунт, яка надає поверхні певну текстуру, відрізняється щільністю та густиною, хімічним складом і має сухий залишок. Праймер вирівнює поверхню, сприяє рівномірності фінішного покриття, приховує недоліки поверхні, маскує більшість видів плям, заповнює мікропори поверхні, зменшує витрати фарби, тощо.
Тобто, ґрунтовка переважно працює всередині поверхні, а праймер – на поверхні.

Праймери Benjamin Moore розроблені спеціально для взаємодії з фарбами цього ж виробника, і гарантують результат, максимально наближений до бажаного. При попередній підготовці поверхні вкрай важливо використовувати ґрунти та інші матеріали, які не входять в конфлікт з фарбою за своїм складом.

Про те, які матеріали ми рекомендуємо і не рекомендуємо використовувати при підготовці поверхні до фарбування фарбами Benjamin Moore, ви знайдете інформацію в технічних документах, які розміщено в описі товарів. Також ми надсилаємо ці технічні документи за запитом.

Якщо ви використовуєте праймер Benjamin Moore для фарбування стін, ми тонуємо його в обраний колір фарби. Отже, перший шар праймера вже дає кольорову підложку під фінішний шар фарби. Це економить витрати фарби і робить колір більш об’ємним та глибоким.

Детальніше про підбір матеріалів для підготовки поверхні до фарбування ви можете дізнатися у наших консультантів. Радимо уточнити всі подробиці якомога раніше на етапі роботи зі стінами – це може суттєво зекономити вас час та бюджет!

В асортименті Benjamin Moore є праймери на алкідній та акриловій основі для гіпсокартону, дерева, металу чи складних поверхонь на кшталт керамічної плитки, сайдингу, скла, каменю чи гуми.

Акрилові праймери

FRESH START HIGH-HIDING ALL PURPOSE

100% акриловий праймер високої якості, для інтер’єрних / екстер’єрних поверхонь, який гарантує максимальну покривну здатність і однорідність фінішного покриття.

Цей праймер рекомендується, коли потрібна значна зміна кольору. Він гарантує найкращу адгезію і добре лягає на складні поверхні. Крім того, цей праймер ефективно приховує більшість смолянистих плям. У випадку інтенсивного виділення смол, необхідно наносити праймер на основі розчинника, щоб запобігти появі плям.

Інтер’єр: наноситься на нові чи попередньо пофарбовані поверхні із дерева, фанери, гіпсокартону, на стельову плитку, вогнетривку пластмасу (Formica®), оргаліт (Masonite®), керамічну плитку та вистояну штукатурку.

Екстер’єр: наноситься на нові чи попередньо пофарбовані поверхні з дерева, фіброцементу, сайдингових плит, алюмінію, оцинкованого металу, вистояної кладки та на попередньо пофарбовані поверхні з чорних металів.

Усуває такі види забруднень: плями від води, проступаючого таніну, диму, маркерів, кольорової крейди, ручок, олівців, нікотину, відбитки рук та пальців, побутові плями, наприклад від кави, та багато інших.

SURE SEAL LATEX PRIMER SEALER

Високоякісний 100% акриловий праймер для внутрішніх і зовнішніх робіт для усіх типів поверхонь. Цей праймер забезпечує високу адгезію, стійкість до плям, швидко сохне, має слабкий запах.

Інтер’єр: наноситься на нові чи попередньо пофарбовані поверхні із дерева, фанери, гіпсокартону, на стельову плитку, вогнетривку пластмасу (Formica®), оргаліт (Masonite®), вистояну штукатурку.

Екстер’єр: наноситься на нові чи попередньо пофарбовані поверхні з дерева, фіброцементу, сайдингові плити, алюміній, оцинкований метал, цеглу, на вистояної кладки та на попередньо пофарбовані поверхні з чорних металів.

Усуває такі види забруднень: плями від води, проступаючого таніну, диму, маркерів, кольорової крейди, ручок, олівців, нікотину, відбитки рук та пальців, побутові плями, наприклад від кави, та багато інших.

Алкідний праймер

MULTI-PURPOSE OIL BASED

Алкідний праймер преміальної якості для використання в якості ґрунтовки, герметика або блокатора плям. Підходить для подальшого нанесення фарб на олійній основі.

Створений для приховування більшості смолянистих плям, в тому числі: сліди від крейди, графіті, масних слідів від пальців, плям від води, плям від смол кедру та червоного дерева, асфальту, креозоту, плям від іржі та диму.
Цю універсальну основу можна наносити поверх покриття на олійній або латексній основі. Також вона добре показала себе як підготовчий шар під усі види архітектурного фінішного покриття Benjamin Moore®.

Інтер’єр: наноситься на раніше пофарбовані поверхні або в якості ґрунта / герметика на деревину, гіпсокартон, кладку, стельову плитку та оргаліт (Masonite®).
Екстер’єр: наноситься на нову або раніше пофарбовану деревину, на вистояну кладку, облицьовану ДВП та прилягаючі металеві поверхні.

Усуває такі види забруднень: плями від води, проступаючого таніну/багату на танін деревину, диму, маркерів, кольорової крейди, ручок, олівців, нікотину, відбитки рук та пальців, побутові плями, наприклад від кави, та багато інших.

Праймер-герметик для складних поверхонь

STIX®

В’яжучий праймер Stix® – це акрилово-уритановий праймер-герметик на водній основі, що має безпрецедентну адгезію до найбільш складних поверхонь, зокрема: ПВХ, вінілу, пластику, скла, облицювальної керамічної плитки, глазурованої цегли, поверхні, пофарбованої фарбою з високим блиском, попередньо пофарбованого сайдингу, склопластику та оцинкованого металу.

Stix® ідеально підходить для нанесення на штукатурку, гіпсокартон, деревину та кольорові метали, коли температура навколишнього середовища низька або поверхня є проблемною для звичайних праймерів. Створює надзвичайно міцний шар покриття на поверхні після повного висихання.

Наносьте його на внутрішні та зовнішні поверхні, а також поверх практично будь-яких фінішних покриттів, у тому числі: алкідні, акрилово-латексні, уретанові, епоксидні та лакові.

Stix вирівнює поверхню, робить її гладенькою і миється водою з милом.

Ідеальний праймер для подальшого фарбування плитки у ванних кімнатах та на кухонних фартухах.