Підбір фарби

Увійти

Забули свій пароль?

Як визначитися з кольором фарби для стін?

Власникам інтер'єру

Виносимо колір з магазину

Як визначитися з кольором фарби для стін?

Вибір інтер’єрної фарби – важливий етап ремонту, від якого залежить підбір інших комплектуючих, домашнього текстилю, декор, меблі тощо. Для того, щоб обрати саме той колір, який вас не розчарує і буде підіймати настрій щодня, радимо притримуватися такого плану:

 Один із важливих кроків при виборі кольору фарби – це «винести колір з магазину».

  1. Подумайте, в якій гамі ви бачите той чи інший простір у квартирі чи будинку. Проаналізуйте свої улюблені кольори в гардеробі та аксесуарах, враховуйте побажання інших мешканців. Порахуйте, скільки часу ви будете проводити у тому чи іншому приміщенні.
  2. У магазині фарб оберіть стікери (чіпи, зразки) потрібних кольорів (бажано до 5 для кожного приміщення) або попросіть у представника бренду фарб кольорову палітру. Зразки в магазинах фарб зазвичай дають безкоштовно. 
  3. Принесіть зразки додому та спостерігайте за цими кольорами в кімнаті, яку плануєте пофарбувати, протягом усього дня. Подивіться, як кожен колір виглядає при різному освітленні: від яскравого ранкового і золотого полуденного до штучного та повної темряви. 
  4. Піднесіть стікер з кольором до зразків текстилю, картин, скатертин тощо. Подумайте над тим, як можна підкреслити обраний вами колір за допомогою подушок, картинних рам або іншого декору.
  5. Обмежте свій вибір до 2-3 кольорів. Скористайтеся зразками, які показують узгоджені між собою кольори – ті, які добре поєднуються між собою. Вони допоможуть уявити, наприклад, який відтінок синього підійде до вашого обіднього столу горіхового кольору або до штор кольору екрю.

Для тестування обраного кольору в вашому інтер’єрі радимо замовити Color Sample – міні-банку з фарбою, яку ми затонуємо у потрібний відтінок. Слід зазначити, що Color Sample допомагає визначитись з кольором, проте не володіє характеристиками фарб з лінійки Benjamin Moore. Тобто, якщо ви обрали, наприклад, серію для вологих приміщень Aura Bath&Spa, фарба у баночці Color Sample буде затонована в обраний колір з палітри, але не матиме властивостей фарби для вологих приміщень.