Підбір фарби

Увійти

Забули свій пароль?

Безпека лакофарбової продукції

Власникам інтер'єру

Для виходу на ринок виробники фарб зобов’язані проходити сертифікацію, яка контролює якість та безпечність продукції як під час нанесення, так і під час експлуатації матеріалів.

Безпеку продукції Benjamin Moore гарантує міжнародна сертифікація. Вся продукція Benjamin Moore має низку міжнародних сертифікатів від незалежних експертних організацій та спілок.

Як відомо, американські стандарти якості – одні з найвищих та найбільш вимогливих, навіть у порівнянні з європейськими.

Компанія Benjamin Moore  не просто володіє сертифікатами, а й регулярно оновлює свої позиції в списку учасників сертифікації та в різних рейтингах, щоразу доводячи безпечність та суворий контроль якості.

Сертифікати, якими відзначено фарби Benjamin Moore:

  • The U.S. Green Building Council (USGBC) Рада з екологічного будівництва США. Приватна неприбуткова організація, яка сприяє екологічності будівництва завдяки власному рейтингу.
  • LEED: відома дизайнерам програма-рейтинг, яка забезпечує сторонню перевірку зелених будівель, а також матеріалів та будівельного обладнання. Номінанти можуть отримати один із чотирьох рівнів сертифікації LEED, набравши певну кількість балів у рейтинговій системі. Регулярна пересертифікація за стандартами LEED відбувається по тій самій програмі, що і перша сертифікація, відповідно до редакції вимог першої сертифікації. Ви можете бачити це по відмітках, наприклад, LEED версія 4.0.
  • Green Seal є некомерційною організацією з розробки екологічних стандартів та сертифікації. Сертифікація заснована на критеріях ефективності, здоров'я та стійкості. Враховує такі фактори як: видобуток, виробництво, використання та повторне використання або утилізація сировини. Для підтримки сертифікації потрібен регулярний моніторинг відповідності.
  • The Cradle to Cradle Certified™ Product Standard враховує якість матеріалів, повторне використання матеріалів, поновлювані джерела енергії та управління викидами вуглецю, а також аналізує раціональне використання води і рівень соціальної відповідальності виробників.
  • AAFA: Американський фонд астми і алергії, некомерційна організація, що займається пошуком ліків від астми, харчової алергії та боротьбою з ними. AAFA інформує людей про ці захворювання, проводить незалежні перевірки різноманітних виробників, які заявляють про безпеку своєї продукції, і відзначає перевірену безпечну для астматиків та алергіків продукцію власним сертифікатом, допомагаючи робити споживачам усвідомлені покупки.
  • MPI Green Performance™ Standard У цьому стандарті розглядаються питання екологічності та продуктивності виробників у контексті різних географічних нормативних вимог щодо охорони довкілля. Ця сертифікаційна програма вимагає від виробників доказів, що концентрація ЛОС у продукті не перевищує безпечних значень.
  • Відмітка Green Promise®  є підтвердженням того, що екологічно чисті фарби та покриття Benjamin Moore відповідають та перевершують найсуворіші галузеві стандарти, а також забезпечують преміальну якість.

Ми пишаємося науковими досягненнями, яких досягла компанія Benjamin Moore у питаннях екологічності, і можемо впевнено гарантувати, що інтер'єрні фарби Benjamin Moore — це безпечний продукт на всіх етапах використання: від нанесення до експлуатації.