Підбір фарби

Увійти

Забули свій пароль?

Безкоштовні матеріали для дизайнерів

Дизайнерам

Якщо ви дизайнер інтер’єру або архітектор, і бажаєте розпочати роботу з преміальним продуктами Benjamin Moore, ви можете отримати БЕЗКОШТОВНІ промо-матеріали та професійні інструменти.

1. Безкоштовні каталоги

Ми надсилаємо каталоги продукції та популярних колекцій кольорів в електронному вигляді на e-mail або в друкованому вигляді Новою Поштою (доставка за рахунок отримувача).

Для отримання каталогів напишіть свої контактні дані на пошту:
info@benjaminmoore.com.ua

2. Взірці кольору (стіки/стікери)

Це паперові смужки розміром 5х20 см, які розташовані у точках продажу фарби Benjamin Moore. Стіки друкуються у США спеціальним поліграфічним методом, щоб максимально коректно відображати всі нюанси відтінків з палітри. Розповсюджуються для полегшення підбору кольорів. Ви можете завітати в будь-який салон Benjamin Moore, обрати потрібні стіки та забрати їх із собою.

3. Онлайн застосунки для вашого смартфону

Професійний додаток Color Portfolio спеціально розроблений для швидкого і зручного пошуку потрібного кольору з палітри Benjamin Moore. У застосунку ви можете «приміряти» будь-який колір у вашому інтер’єрі, завантаживши відповідне фото. Також можна знайти відповідник будь-чого у палітрі, увімкнувши камеру чи додавши фото з галереї – як музичний пошук «Shazam», тільки для кольорів :)

4. Онлайн палітри для графічних редакторів

Якщо ви бажаєте максимально точно передати обрані з палітри Benjamin Moore кольори у своїх онлайн скетчах чи візуалізаціях, тепер вам не доведеться перетягувати їх піпеткою з інших файлів: просто додайте наші колекції до свого графічного редактора і користуйтесь із задоволенням!

5. Презентація бренду

Ми збираємо групи охочих – від 3 до 10 осіб, і проводимо цікаві презентації наживо в нашому центральному салоні в Києві. Також проводимо закриті презентації для дизайнерських студій чи слухачів шкіл/курсів відповідної тематики.
Онлайн презентації для дизайнерів та архітекторів у зручний час – за домовленістю.

Бонуси

Бонусом від нашої плідної співпраці кожен дизайнер отримує приємні подарунки та запрошення на закриті івенти, які щороку влаштовує компанія Benjamin Moore Ukraine та партнери.