Підбір фарби

Увійти

Забули свій пароль?

Антивандальна інтер’єрна фарба

Власникам інтер'єру

  • Ваші діти проявляють свою творчість виключно на стінах, розмальовують їх та лишають сліди їжі?
  • У коридорі весь час з’являються забруднення від велосипедних шин, чорні смужки від взуття чи затертості від пересування меблів?
  • Або тварини весь час труться, залишаючи масні зони
  • Чи, можливо, ви власник популярного магазину, і ваш торгівельний зал та примірочна пропускають велику кількість людей, а стінах весь час лишаються подряпини від візочків чи вішаків?
  • Чи ви власник фітнес-залу, де стіни роздягалень та залу для занять спортом знаходяться майже в такому ж контакті з відвідувачами, як і спортивний інвентар?
  • Або ви часто оновлюєте ремонт у квартирі під оренду, і амортизація приміщення щоразу стає у копійку?
     

Для всіх цих випадків звертаємо увагу на дійсно унікальну інтер’єру фарбу, яка не має аналогів в Україні. Це – так звана антивандальна водорозчинна латексна фарба SCUFF-X, що після висихання кристалізується та утворює надміцну плівку на поверхні.
Ваші стіни набувають супер-здібностей, і легкі подряпини, а також більшість розповсюджених плям та забруднень ви можете легко усунути теплою водою та мильним розчином або засобом для миття вікон та сухою ганчіркою.

Запатентований склад SCUFF-X відштовхує бруд і жир, протистоїть появі подряпин, що робить цю фарбу незамінною для приміщень з високою прохідністю людей. Цей стійкий продукт якнайкраще підходить для комерційної та соціальної нерухомості, на кшталт: ресторанів, готелів, торгових приміщень, примірочних, спортивних залів та роздягалень, сходових клітин, коридорів, тощо.

У поєднанні з праймером-герметиком INSLX STIX, ви можете виконати редизайн меблів або навіть ванної кімнати чи кухні. Фарба SCUFF-X ідеально підходить для фарбування складних поверхонь, плінтусів, кухонних фасадів, керамічної плитки чи скла. Може бути затонована у будь-який колір з палітри Benjamin Moore, в центральному столичному салоні тонування безкоштовне.

Перед нанесенням уважно читайте інструкцію з використання та експлуатації. Для повної кристалізації матеріалу необхідно вистоятися 14 діб.