Sbid ukraine holiday cheers 2021
News
![](/uploads/title_image/image/61c9bf6f954f0c0001c052d9/270100146_2026384367532666_4547160371058576246_n.jpg)
Наприкінці грудня за ініціативи SBID Ukraine в Києві відбувся передноворічний захід для дизайнерів – Holiday Cheers. У затишному колі друзів і партнерів організатори підбили підсумки діяльності за 2021 рік й анонсували сміливі плани на рік прийдешній.
Цікавим та корисним наповненням події стала лекція психотерапевта та члена британської асоціації анти-ейдж медицини Ольги Філатової-Кривецької на тему «Work/life balance». А приємним доповненням вечірки став розіграш подарунків від партнерів заходу.
Компанія Benjamin Moore Ukraine приєдналася до події в якості партнера. Вдячні SBID Ukraine за можливість долучитися до передноворічного святкування в такій приємній атмосфері!