Підбір фарби

Увійти

Забули свій пароль?

Фарбування плитки

Власникам інтер'єру

Все більшої популярності набуває тренд з переробки меблів або редизайну. В умовах нинішньої ситуації в Україні, це майже медитативне хобі допомагає людям зняти стрес, залучити дрібну моторику, відволіктися на творчість. Адже, як відомо, творчий процес чудово очищує думки та знімає напругу в тілі.
Отже, в редизайні інтер'єру користується особливим попитом переробка старих шаф, тумб та комодів, а також декоративне оновлення застарілого простору. Зокрема – перефарбування старих кухонних фартухів з плитки, стільниць та меблевих фасадів. На другому місці за актуальністю йде редизайн санвузла. Стіни у ванних кімнатах та старих туалетах з радянською плиткою можна з легкістю перетворити на сучасний дизайнерський куточок – необхідно лише підключити фантазію, подивитись кілька туторіалів та придбати потрібні матеріали.
Фарба для плитки – один з поширених запитів у дизайнерів на сьогодні, адже це швидкий спосіб оновити приміщення без брудних робіт і великих фінансових вкладень.

Як пофарбувати стару плитку?

Звісно, якщо у вас є змога увійти в повноцінний ремонт і переробити все капітально, поради з перефарбування плитки вам не знадобляться. Проте, багато хто сьогодні, на жаль, вимушений змінити своє рідне місце проживання на орендоване житло, або просто фінансово не спроможний вкластися у комплексний ремонт квартири. Але зробити оселю більш затишною, сучасною і комфортною можна, не вкладаючи багато зусиль та фінансів. Замість дороговартісного демонтажу кахлів чи заміни фасадів на кухні, на допомогу приходить унікальний продукт, розроблений спеціально для роботи зі складними поверхнями: праймер-герметик INSL-X STIX. Він дозволяє пофарбувати плитку своїми силами оперативно і без додаткових маніпуляцій.

Грунт чи праймер для плитки та дерева

Цей засіб на водній основі має безпрецедентну адгезію (зчеплення з поверхнею) до найбільш складних поверхонь, зокрема: ПВХ, вінілу, пластику, скла, облицювальної керамічної плитки, глазурованої цегли, поверхні, пофарбованої фарбою з високим блиском, попередньо пофарбованого сайдингу, склопластику та оцинкованого металу. Після висихання цей праймер створює надміцну плівку, яку можна покривати будь-якою інтер’єрною фарбою фінішним шаром.

Тобто, цей праймер готує поверхню плитки, скла, металу, пластику чи дерева до подальшого фарбування. Ефективне доповнення до цього продукту – так звана «антивандальна» фарба SCUFF-X, стійка до появи плям та подряпин. Це надміцне однокомпонентне покриття з акриловою базою на сьогодні не має аналогів в Україні, адже жодна однокомпонентна інтер’єрна фарба не взмозі витримати такі навантаження, як  SCUFF-X.

Для фарбування дерев’яних елементів, наприклад, кухонних фасадів чи стінок шафи, у нагоді стане універсальний праймер FRESH START, який усуває недоліки поверхні, маскує плями, вирівнює поверхню та покращує адгезію.
Якщо ж ви плануєте фарбування у санвузлі, рекомендуємо звернути увагу на те, що в асортименті Benjamin Moore є спеціальна фарба для вологих приміщень AURA BATH AND SPA. Ця вологостійка фарба має насправді унікальний склад, який дозволяє поверхні дихати, запобігає утворенню цвілі та грибку. Фарба витримує пряме потрапляння води, пари та бризок.

ЗВЕРНІТЬ УВАГУ: ці засоби, як і більшість лакофарбових матеріалів Benjamin Moore, мають латексно-акрилову основу і сертифіковані міжнародними організаціями як безпечні продукти з нульовим або низьким вмістом летких органічних сполук (ЛОС). 

Редизайн у ванній кімнаті

Як правильно фарбувати керамічну плитку та інші елементи ванної

Якщо ви обрали продукти Benjamin Moore для редизайну, ось кілька важливих порад, які полегшать нанесення та допоможуть досягнути неперевершеного результату фарбування. Безкоштовна повна інструкція Як фарбувати плитку – під цим текстом, у відео редизайнер Лілія Діденко відкриває всі етапи процесу підготовки та фарбування, розповідає про витрати праймеру і фарби та ділиться своїми враженнями від матеріалів, дивіться відео до кінця.

  1. Перед використанням праймеру-герметика INSL-X STIX, поверхню необхідно зашліфувати, знепилити та знежирити.
  2. Для перефарбування плитки, скла чи інших складних поверхонь, використовуйте INSL-X STIX як базовий шар та SCUFF-X як фінішне покриття.
  3. Вологостійка фарба AURA BATH AND SPA стане у нагоді при фарбуванні стін у ванній кімнаті.
  4. Для перефарбування дерев’яних фасадів рекомендуємо використовувати універсальний праймер FRESH START, який вирівнює поверхню, заповнює мікроскопічні пори, усуває старі плями та покращує адгезію. Для фінішного покриття використовуйте фарбу SCUFF-X або спеціальну емаль ADVANCE.
  5. Всім засобам Benjamin Moore потрібен певний час для повного висихання. Наприклад, фарба SCUFF-X здобуває свої унікальні стійкі здібності лише після повної кристалізації, на яку за інструкцією потрібно 14 діб. Обовязково візьміть це до уваги до початку ремонтних робіт.

Багато корисних порад та DIY-оглядів ви знайдете на наших сторінках в соцмережах, а також на сторінках наших дизайнерів-партнерів, зокрема на сторінці Лілії Діденко.

Бажаємо вдалого фарбування!

Якщо у вас виникли питання щодо підбору чи використання фарби та праймерів Benjamin Moore, звертайтесь за консультацією до наших менеджерів.