Підбір фарби

Увійти

Забули свій пароль?

Фарбуємо кухню: варіанти рішення

Власникам інтер'єру

Фарбування їдальні або кухонної зони може стати повноцінною заміною інших оздоблювальних матеріалів, головне вибрати продукт, що підходить під цільове призначення приміщення і задумку дизайн-проєкту. Американський виробник преміальних фарб Benjamin Moore пропонує одразу кілька варіантів рішення.

Точна передача кольору
Серед численних колекцій бренду особливе місце займає серія фарб Aura, яка відрізняється унікальними відтінками і передачею кольору. Завдяки запатентованій технології ColorLock®, пігмент замикається в молекулі фарби, що робить його максимально стійким до стирання, вигорання та  до інших зовнішніх факторів.
Світлі тони на якісно підготовленій поверхні можна отримати вже після першого шару нанесення, що робить фарбування ще й вигідним. При цьому якість кольору і експлуатаційні властивості покриття зберігаються протягом багатьох років, створюючи ефект свіжопофарбованих стін.

Фарба для приміщень з підвищеною вологістю
Не тільки для кухні, але навіть для ванних кімнат в лінійці Benjamin Moore є спеціальна серія Aura Bath & Spa, яка розроблена з урахуванням особливостей приміщень з підвищеною вологістю.
Завдяки технології ColorLock® на поверхні утворюється стійке дихаюче покриття з винятковою передачею кольору. Фарба запобігає появі цвілі і грибка, володіє самоґрунтуючими властивостями, легко наноситься і швидко сохне.
Це дає можливість дизайнерові проявити свою фантазію на максимум, не обмежуючи себе в інструментах для реалізації задуманого.

Фарба для кухні

«Антівандальне» покриття для приміщень з високою прохідністю
Для багатьох кухня місце збору всієї сім'ї, тобто активно експлуатована зона, де стіни схильні до високого навантаження. Сліди від взуття, хатніх тварин, плями жиру, бризків кулінарних шедеврів тепер це абсолютно не загрожує вашим стінам! За допомогою надміцної фарби Scuff-X ви можете створити максимально стійке покриття, якому не страшні навіть легкі подряпини.
Фарбу було розроблено спеціально для приміщень сфери HoReCa, але завдяки своїм надійним «антивандальним» властивостями вона стала популярною при створенні житлових інтер'єрів з високою прохідністю.

Вторинне використання
Як ніколи раніше сьогодні актуально вторинне використання і усвідомлене споживання  в тому числі і в дизайні інтер'єру! Якщо старі фасади або улюблений фартух з плитки стали невід'ємною частиною кухні, їх можна зберегти та модернізувати за допомогою продуктів від Benjamin Moore.
Новинка на українському ринку: праймер Stix INSL-X, розроблений спеціально для фарбування плитки, скла, пластику, скловолокна та інших складних поверхонь. Після нанесення праймер утворює надміцну плівку, яку можна покривати практично будь-якою інтер'єрною фарбою. Особливий дизайнерський ефект досягається при використанні матової фінішної фарби.

Що ж стосується дерев'яних, пластикових і інших видів фасадів, для них також знайдеться засіб: емаль Advance, призначена для раніше пофарбованих або загрунтованих поверхонь. З її допомогою ви легко можете освіжити більшість предметів інтер'єру: меблі, вагонку, плінтуси тощо.

Створення кухні з нуля або переробка вже існуючого дизайну тепер не обмежені в варіаціях виконання. Вам не доведеться шукати рішення, які можна здійснити тепер ви можете обирати те, що хочеться втілити у життя. Крім того, незалежно від вибору лінійки фарб ви можете бути впевнені у 100% попаданні в колір з палітри.

З професійними фарбами та праймерами Benjamin Moore будь-яке дизайнерське завдання легко вирішується!